Huizen, Netherlands
Energieweg 8
N/A
+31 356956090
Zeer tevreden over de apparaten en service van Medcos. Ondertussen hebben wij 3 apparaten (1 Body-Wizard Duo en 2 IPL SHR). Het mag dus wel duidelijk zijn dat wij zeer enthousiast zijn over hen. En mocht er eens iets aan de apparaten zijn, staan ze er meteen om het op te lossen. Super service !! Hier passen alleen maar 5 sterren !
like
Sinds kort een Training gehad bij MedCos. Geweldige uitleg top training en een wonder apparaat! Ongelofelijke mooie resultaten die je dan bereikt met de bodywizard. Op dit moment 1 van de beste vet bevriezing apparaat in de markt. Enorm tevreden met de aankoop. In de komst komt er zeker nog 1 bij aangezien de drukte. Dank jullie wel MedCos.
Onlangs gestart met de Body Wizard Duo. Een top apparaat met top service. We zijn goed getraind en goed begeleid op alle gebieden. We zijn heel blij met Medcos als leverancier.
Zeer tevreden met de service van Medcos, wij worden altijd erg vriendelijk geholpen en de trainingen zijn erg goed. Wij zijn super blij met onze IPL/SHR.
Zeer tevreden over MedCos! Goede & snelle service. Vragen en wensen worden altijd binnen èèn dag geregeld & beantwoord.
Ontzettend blij met de apparatuur van jullie, de topservice, en jullie vertegenwoordigster Sjahnita die altijd voor ons klaar staat. Ik vind jullie toppers met elkaar! Ga zo door!
Medcos heeft een Cryolipolyse apparaat met gladde praatjes en loze beloftes aan ons verkocht. Resultaten zijn niets waard en de ontevreden klanten en hoge kosten hebben zich opgestapeld.
Geweldige ervaring gehad op een training bij medcos, met de body-wizard duo cryolypolise behandeling na 1 x zag ik al verschil! nog 2 keer te gaan kan nu al niet meer wachten tot over 9 weken! ps. ik raad dit echt aan voor mensen die van hun overtollig vet af willen komen.
Deli
The best companies in the category 'Deli'