Auto Smits

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hillegom, Netherlands

autosmits.nl
Used car dealer· Car dealer

Auto Smits Reviews | Rating 4,3 out of 5 stars (8 reviews)

Auto Smits is located in Hillegom, Netherlands on Van Den Endelaan 124. Auto Smits is rated 4.3 out of 5 in the category used car dealer in Netherlands.

Address

Van Den Endelaan 124

Phone

+31 252530644

Service options

In-store shopping

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

Arthur van Beek

Bought my first car! The seller listens to you en tries to serve quality in stead of a quick sale. Would recommend!

M

Mark Doppie

Mark is een topgozer en heeft altijd leuke goede occasions staan voor weing. Heb vanmiddag een net boodschappenwagentje gekocht voor mijn vrouw, top autootje, alweer de 3e die er vandaan komt. Goede service, leuk gesprek en een aardige gast. Zeker een aanrader.

R

Rene Heijstek

Een zeer ongeïnteresseerde verkoper die totaal niet klantvriendelijk was. Er werd niet met ons meegelopen en toen we na een proefrit terug kwamen en toch geen interesse hadden werd gezegd dan hadje niet hoeven rijden. Ik ben niet vaak sprakeloos maar toen wel.

R

Ronald en Mido

Steeds leuke auto's voor een leuke prijs. Goede service. Dik tevreden.

M

Mike Bloemen

Afgelopen maand een auto voor mijn vrouw gekocht bij auto Smits. Hiervoor al 3 “goedkope” auto’s gekocht bij Smits en buiten het standaard onderhoud nooit problemen gehad. Nu tijd voor een wat duurdere/nieuwer model. Onze keus was gevallen op een twingo uit 2010 met een goede kmstand. Nette inruilprijs gekregen en Mark zorgde voor een nieuwe apk. Al met al, leuke auto’s voor goede prijzen, goede service (ook na de verkoop), komt afspraken na en lekkere koffie!!

R

Roeland

Ik kwam hier met wat kennisen van mij die meer verstand hebben van autos dan ik. Kom je 80 kilometer rijden om een auto te bekijken mag er niet goed naar de auto gekeken worden. Er mocht absoluut maar een iemand mee met de proefrit. Lekker is dat als je zelf weinig kennis van autos hebt. De auto was in slechte staat en de motor klonk niet lekker. Na de proefrit moest er ineens van alles getekent worden want ja... als ik hem niet ging kopen dan moesten er ineens wel formulieren ondertekend worden. Koop hier alleen een auto als je er zelf veel verstand van hebt want een deskundige meenemen wordt niet gewaardeerd. Kwam op mij zeer louche over.

B

Bas

Ik was samen met Roeland bij Smits. Het vertrouwen was erg laag in ons, de auto was veel minder waard dan de vraagprijs. En als we achteraf zeggen dat we nog naar andere auto's willen kijken voor we een beslissing maken dan lijkt meneer beledigd en moeten er papieren worden ondertekend. Als u niet meer weet waar het om ging het was een bmw e46 323ci. Ondertussen bij een betrouwbare garage een andere gekocht.

G

Gedichtenbundel 18/19

Onlangs een kleine, zuinige auto bekeken en een proefrit aangevraagd. Deze auto was precies wat wij zochten en bleek nog goed te voldoen. Over de prijs waren heer Smits en ik het binnen één minuut eens, dus beide partijen zijn tevreden.