Heidecafé de Strabrechtse Heide

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Heeze, Netherlands

heidecafe.nl
Write review Claim Profile
Diner· Hospitality

Heidecafé de Strabrechtse Heide Details

Heidecafé de Strabrechtse Heide is located in Heeze, Netherlands on De Plaetse 71A. Heidecafé de Strabrechtse Heide is rated 4.2 out of 5 in the category diner in Netherlands. Beste gast, Wij heten u van harte welkom bij Heidecafé de Strabrechtse Heide, één van de mooiste plekjes van Heeze en omstreken. Wat voor jaargetijde het ook is, hier is het goed toeven! Of u nu komt voor een heerlijk dagje natuur of gewoon om een hapje te eten onder het genot van een heerlijk drankje; bij ons bent u aan het juiste adres! De producten die we verwerken in onze gerechten, nemen we voornamelijk af bij lokale ondernemers, die met liefde en vakmanschap hun producten maken. Dit proeft u in onze gerechten. Heidecafé de Strabrechtse Heide is een onderdeel van Kempenhaeghe. Een vooruitstrevend expertisecentrum op het gebied van epilepsie en neurowetenschappen. Van dinsdag tot en met vrijdag zijn cliënten van Kempenhaeghe druk in de weer op en rondom het Heidecafé. Zij werken mee in de keuken, in de bediening, maar ook in de groenvoorziening. Daarnaast zijn zij druk in de werkschuur ‘het Schob’, deze vindt u naast het Heidecafé. Onze cliënten maken hier de mooiste producten van voornamelijk natuurlijke materialen. Als u nieuwsgierig geworden bent, loop dan zeker even binnen! In het weekeinde zijn de cliënten van Kempenhaeghe vrij. Maar niet getreurd, uiteraard zijn wij gewoon geopend! Met vriendelijke groet, Medewerkers, Heidecafé de Strabrechtse Heide

Address

De Plaetse 71A

Postal code

5591 TX

City

Heeze

Country

Netherlands

Price range

$$

Phone

+31 402279817

Company size

1-10 employees

Headquarters

Heeze, Noord Brabant

Founded

2015

Photos of the business

Exterior photo
Business photos to be added
Interior photo
Business photos to be added
Business & events
Business photos to be added

B
brian colak
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★

The \Strabrechte Heide\ is a beautiful nature area in The Netherlands. You can take long walks here, and watch wild flowers bloom at certain times during the year, August being the best time. I was there, yesterday with good weather, and I hiked around with a friend, for several hours. And, during that time, we stopped at \Heidecafe\ to have coffee and tea.

T
Terry A
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★
  • ☆

Great little place during the summer months to stop off for a snack whilst out cycling. Also has a nice location away from traffic noise. They could do with better coffee but all in all serves its purpose well.

J
Johan Pouwelse
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★

Good home base for a walk, burger and coffee.

L
Lin Lin en Hans Bree
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★

Good coffee and muffins

H
Hollie Reuver
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★
  • ★

What a wonderful little place. Really lovely staff and the food is fantastic.we had a wonderful time and will most definitely return

Open hours

Location

Open in Google Maps ↗

Similar businesses nearby

Explore similar businesses in the same city.

Loading similar businesses…