Systeem Makelaardij

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Heerlen, Netherlands

systeemmakelaardij.nl
Real estate agency· Real estate agents· Real estate agent

Systeem Makelaardij Reviews | Rating 3 out of 5 stars (7 reviews)

Systeem Makelaardij is located in Heerlen, Netherlands on Sint Barbarastraat 134. Systeem Makelaardij is rated 3 out of 5 in the category real estate agency in Netherlands.

Address

Sint Barbarastraat 134

Phone

+31 858880942

Service options

Online appointmentsOn-site services not available

Open hours

...
Write review Claim Profile

B

B M

We hebben een hele goeie ervaring met Systeemmakelaardij gehad en dankzij Willem ons droomhuis gekocht. Alles ging zoals besproken en als je Willem hebt als Makelaar dan hoef je je geen zorgen te maken over wat dan ook! Als Willem tegen ons zei maak je geen zorgen het komt allemaal goed dan was dat ook zo Een heel sterk, krachtig, professioneel Makelaar en houdt je ook rustig wanneer je opeens denkt oh nee dit komt niet goed! Willem regelde het altijd en heel snel ook waardoor hij plus zijn werk ook ons altijd rustig heeft gehouden en altijd zei, het komt goed! We raden Systeemmakelaardij zeer zeker aan! Als je een sterk professional en natuurlijk de beste Makelaar zoekt dan is het: SYSTEEMMAKELAARDIJ !! We zijn heel erg tevreden. Thanks! Team Systeemmakelaardij maar vooral Willem Nijs! Great job!

M

M Zuiderwijk

niet professioneel. Zijn NIET bereikbaar. Heb ze meerdere malen in de afgelopen weken proberen te bellen maar ze zijn onmogelijk te bereiken. Verkoop je huis niet via Systeem Makelaardij want blijkbaar hebben ze geen haast met het verkooptraject. Ajuuu!

J

jotemer

Ik heb biedingen gedaan voor een huis bij hen. Op apjes wordt niet gereageerd. En zeg je iets wat ze niet aanstaat krijg je antwoorden als: je hebt humor en mijnn9 jarige slaat je nog in elkaar

Z

Z. Häftling

Systeem Makelaardij maakt het waar. Hele mooie website van het huis, de juiste strategie, waardoor hoge opkomst en uiteindelijk een goede prijs voor het huis, die 10% boven de gemiddeld geschatte waarde van 3 makelaars lag. De makelaar of assistent reageerde snel, was goed bereikbaar en loste problemen adequaat op.

C

Chantal vd Berg

Ik ben superblij met wat jullie voor me hebben gedaan! Ik had al twee makelaars uit de buurt gesproken over de verkoop maar dat klikte niet. Ik kreeg het gevoel dat ik meer kaas had gegeten van verkoop dan zij en dat gaf niet veel vertrouwen. Jullie naam kwam ik overal opnieuw tegen dus ik deed een aanvraag. Vanaf het eerste gesprek klonk jullie plan logisch en voelde het goed. Dus ik hakte de knoop door en vanaf dat moment is het allemaal precies gegaan zoals jullie zeiden. Bij elke stap waren jullie er voor mij en ik ben ontzettend blij met het resultaat en jullie service. Willem en Arno bedankt!

K

Karin Wielhouwer

Meneer Arno Wingen is een oplichter! Zoek aub een betere makelaar die zijn er genoeg. Hij heeft al zijn negatieve recensies verwijderd en dat waren er veel! Wanneer ga jij die boete betalen die jij hebt veroorzaakt!? Of heb je een leuk dealtje gesloten met de verkoopster?

R

Ron Gorissen

Kort samen gevat; Het is ‘n veilig huis dat aan de makelaars eisen voldoet. En eigenlijk je huis veilt. Komen ook zo over bij 1e gesprek ‘n ellen lang blablabla verhaal. Ik was er eigenlijk al na 5 minuten helemaal klaar mee.