Gouda, Netherlands
Lekkenburg 2
N/A
+31 182235121
Toilets
Ik ben super blij! Twee dagen geleden een Cryo behandeling ondergaan bij Derma Sensation. Kitty had mij bij de intake alles goed uitgelegd en tijdens de behandeling vertelde ze precies wat er ging gebeuren. Er werden 2 grote zuignappen aan mijn buik aangesloten wat eventjes een paar minuutjes vervelend voelt. Ik vond het niet heel pijnlijk maar voelt ook niet prettig. Omdat ik van te voren goed geïnformeerd was, was ik hierop voorbereid. Het gevoel verdween al snel en hierna zat ik prima op de brancard. Lekker onder een dekentje zelfs even in slaap gevallen. Toen alles was afgekoppeld voelde het verdoofd. Bij thuiskomst iets beurs gevoel, nu twee dagen later is dit helemaal weg. Ik ben heel benieuwd naar het resultaat maar er lijkt nu al wat buikvet weg te zijn?! Al met al super tevreden met deze behandeling. Maar natuurlijk ook met mijn andere behandelingen. Ik wordt professioneel geholpen door Kitty die ontzettend gastvrij en vriendelijk is.
like
Ik heb een bovenooglidcorrectie uit laten voeren, ik ben daar erg tevreden over. Ik was natuurlijk wel zenuwachtig voor de ingreep maar ben goed begeleid door het personeel en de huidtherapeut Kitty . De pijn was te verwaarlozen tijdens de ingreep, dezelfde dag wel wat napijn gehad maar die was heel goed te handelen, ben 3 dagen later weer gaan werken dus dat geeft wel aan dat het is meegevallen. Ik ben ook erg blij met het resultaat en zal het zeker aanbevelen bij andere mensen die overwegen dezelfde correctie te willen ondergaan (heb ik trouwens al gedaan) Heel erg bedankt voor de goede zorgen.
Pijnloos ontharen dmv laseren. Zeer sceptisch stond ik hier tegen over maar inmiddels 4 behandelingen verder en ik kan zeggen het is inderdaad pijnloos. Mijn behandelen worden uitgevoerd door Maryam. Ze stelt je super op je gemak en werkt zeer professioneel. Super blij mee. Mooie en nette locatie in Gouda. Goed aan te rijden en ook parkeren geen probleem.
Je merkt meteen verschil na de eerste behandeling al :)
Mooie zaak ! Ik was altijd sceptisch tegenover het laseren maar het is inderdaad pijnloos mijn bakkebaarden zijn gelaseerd en ik zie nu al verschil. De behandelaar Maryam stelde mij erg op mijn gemak. Aanrader voor de mannen!
Deli
The best companies in the category 'Deli'