Hendrick Hamel Museum

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Gorinchem, Netherlands

hendrickhamelmuseum.nl
Museum

Hendrick Hamel Museum Reviews | Rating 4,6 out of 5 stars (8 reviews)

Hendrick Hamel Museum is located in Gorinchem, Netherlands on Kortendijk 67. Hendrick Hamel Museum is rated 4.6 out of 5 in the category museum in Netherlands.

Address

Kortendijk 67

Phone

+31 183200100

Amenities

Gender-neutral toiletsGood for kidsToiletsNo restaurant

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entranceWheelchair-accessible liftWheelchair-accessible toilet

Open hours

...
Write review Claim Profile

M

Miki Liu

Very interesting history about Hendrick Hamel and the korean culture!

D

Donald Hamilton

An excellent, fascinating small museum dedicated to a little-known character from Dutch history. Well curated and with friendly knowledgeable staff. Highly recommended to anyone interested in the Dutch Golden Age, the Dutch East India Company, Korea, or incredible seafaring adventures.

L

Logan Maxwel

Ben hier 2 jaar geleden geweest. Klein maar interessant museum voor iedereen die meer over Korea/Nederland wil weten. Nooit geweten dat wij Nederlanders daar ook een stuk geschiedenis hebben. Was daar geweest voor een boekpresentaties over Sibpalki (historisch Koreaans krijgskunst/oorlogsvoering) door Dr. Bok Kyu Choi. Daarna een rondleiding gehad. De dame die uitleg gaf, las zelf ook de oude documenten en wist daardoor zeer veel details. Niet iemand die een verhaal op dreunt maar echt iemand met kennis. Geweldig! Ben je in de buurt moet je zeker langs gaan!

R

Ron van der Gaarden

Klein maar fijn museum omtrent de reisperikelen van Hendrik Hamel en de VOC. Goede uitleg en leuk om in een 17e eeuwse woning rond te kunnen lopen. Mooi weergegeven connectie tussen Nederland en Korea (nu Zuid-Korea).

K

Karin Boden

Personeel vriendelijk, mooi en indrukwekkend klein museum. Leuk deyail dat onze neef als Hendrik Hamel geposeerd heeft voor de foto boven de schouw. Was ook leuk om daar koffie te krijgen

G

Gert Otter

Super interessant museum. Vriendelijk personeel en boeiend. Nooit van Hendrick Hamel gehoord, kwam er bij toeval. Een aanrader. Gorinchem is een leuke gezellige stad om te bezoeken. Mooie omgeving ook om te fietsen.

M

Maarten Venhovens

Mooi museum met tof verhaal over een echte zeeheld!

F

Fred Sas

Zeer interessant. Gorinchem eeuwen geleden en Hamel die Korea op de kaart heeft gezet.