Recreation The Veldkamp

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Epe, Netherlands

develdkamp.nl
Park

Recreation The Veldkamp Reviews | Rating 4,1 out of 5 stars (8 reviews)

Recreation The Veldkamp is located in Epe, Netherlands on Veldkampweg 2. Recreation The Veldkamp is rated 4.1 out of 5 in the category park in Netherlands.

Address

Veldkampweg 2

Phone

+31 578614348

Amenities

Good for kids

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

R

Ronald van Assen

Gaas-hekwerk door Facet Werkt voor hoveniersbedrijf Wissel geplaatst. Mooi strak werk.

K

Klaas Beukema

Chalets aan renovatie toe maar heerlijke week gehad wat een stilte en heerlijk wandelen door de bossen aanrader

D

D D

eerste week oktober in wellness 146 gezeten, en mijn revie was niet super positief en is dus niet geplaatst op de site!!!. Ongelooflijk slecht dus. Kijk dus uit als je alleen maar de positieve reacties leest. Klein chalet, sauna werd niet warm, ingebouwde bedden, de beloofde kasten waren er niet, nergens in het chalet een kast te vinden. lekkende regenpijp buiten. Zowel de binnen als de buitenzijde was niet schoon en niet goed onderhouden. Donker, en dus hele dag licht aan. Rare hoge opstap bij voordeur .Eindschoonmaak flink voor betaald en toch moet je zelf dingen schoonmaken? Veel te duur voor de geboden kwaliteit.

J

Jasper Van der Veer

Heerlijk in chalet de G 5 het weekend doorgebracht. Fijne chalet. Prachtige omgeving..

N

Nadine 1988

Geweldige camping! Super gezellig, schoon sanitair en lekker eten. Fijne beheerder en gezellig ' cafe '

M

Malissa v/d Bosch

Vorige maand verbleven wij (partner, ik & hond) een week bij recreatiepark de veldkamp. Pluspunten/voordelen vindt ik: De ligging. Je bent omringd door bomen/bos. Op klein afstand vindt je genoeg wandel en fietspaden. Ook kan je bij het park zelf een fiets huren en de omgeving verkennen dat is wel handig. Bedden waren redelijk. Minpunten: De wifi is echt slecht terwijl je daar wel voor betaald. Het park kan daar niks aan doen, maar ligt bij de provider.. 4G doet het ook nauwelijks dus wil je graag tijdens je verblijf internetten dan zit je niet echt op de goede plek. Het huisje waar wij verbleven was wel schoon alleen waren er van die kleine dingen zoals een kapot rolgordijn en parasol. Pannen zagen er niet fris uit en 1 daarvan was ook kapot.

A

ac k

Heerlijk rustig kleinschalig park. Mooie vakantiewoningen te huur. Heel vriendelijke beheerder.

M

Marcel Schenk

Ontzettend leuk, intiem chaletpark!