Epe, Netherlands
Hoofdstraat 113
N/A
+31 578629707
In-store pick-upIn-store shopping
Vakkundig weer geholpen. Duidelijkheid en goede service
like
Super service. Goed geholpen. Aardige en klantvriendelijke jongens.
Erg klantonvriendelijke opticien! Afspraak gemaakt, na een half uur wachten, gaat ze brillen afstellen van klanten die toevallig langs komen. Kom hier nooit meer.
Enorm prettig en klantvriendelijk geholpen! Ondanks dat ik door omstandigheden niet gelijk geholpen kon worden dacht men wel met mij mee zodat ik alsnog zsm bij een ander filiaal terecht kan. Het uitgezochte montuur mocht ik alvast meenemen.
Ondanks strenge maatregelen fijn geholpen
Goede adviezen en vriendelijke hulp
Winkelpersoneel zouden iets beter moeten letten op de Corona maatregelen. Mensen lopen zo naar binnen zonder te desinfecteren enz
Op een zaterdag naar de winkel in Epe gekomen om gebruik te maken van de actie, staan er blijkbaar maar 2 medewerkers waarvan er 1tje \ten aller tijde in de winkel moet staan\. Wat ik kan begrijpen, maar zorg er dan voor dat je niet 1 klant tegelijk kan helpen door iets meer dan 2 medewerkers te plaatsen. Niet ten nadele van de medewerkers, die kunnen er ook niks aan doen. We konden 2 uur later op afspraak terecht, terwijl negens staat dat je een afspraak nodig hebt. Zijn uiteindelijk naar Pearle gegaan waar we niet werden weg gestuurd, maar vriendelijk werden geholpen. Niet blij met de huidige service en een tip: bij de acties lees even de kleine lettertjes en de voorwaarden
Deli
The best companies in the category 'Deli'