Sint-Augustinuskerk

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Elsloo, Netherlands

Catholic church

Sint-Augustinuskerk Reviews | Rating 4,5 out of 5 stars (8 reviews)

Sint-Augustinuskerk is located in Elsloo, Netherlands on Op de Berg 9. Sint-Augustinuskerk is rated 4.5 out of 5 in the category catholic church in Netherlands.

Address

Op de Berg 9

Accessibility

Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

R

Rianne Heijen

Was fantastich

A

Arie de Wild

Bijzonder mooie kerk. Gebouwd begin 1800. Het interieur is een fraai samenspel van moderne toevoegingen en klassieke oudheid. Er is een prachtig houten beeld te zien van Maria met Jezus als baby en zijn grootmoeder Anna, vervaardigd door de meester van Elsloo in 1480. Tevens is een houten kruis te zien in de rechter zijkamer, wat stamt uit de 12e eeuw. Daarnaast zijn de glas in lood ramen geschonken door de vrouwen van arbeiders van de staatsmijnen werkelijk prachtig om te zien. Als je het prachtige dorp Elsloo bezoekt is een bezoek aan deze kerk echt een aanrader. Pluim voor de koster van deze kerk, hij heeft ons een erg leuke rondleiding in deze mooie kerk gegeven.

P

Patrick Thiry

Mooie kerk.

W

Wim Dormans

Een plaats waar je tot rust komt. Een mooie kerk die gespaard is bij de aanleg van het Julianakanaal. Er wordt gezegd dat bij het tekenen een extra bocht gepland werd om de kerk te sparen. Gelegen aan het oude gedeelte van Elsloo. Dicht bij het kasteel en het bos. Een heerlijke omgeving in mijn geboortedorp.

J

Jeuvan den Hoogen

Een kaarsje opgestoken om de geliefden te herdenken.

J

Jo Florax

Mijn geboorte plaats met mooie kerk

W

Wim Ramackers

Met name door torenspits met vier flankerende torentjes, markant kerkgebouw (1849, Dumoulin). Gelegen op een heuvel (lokaal: Op de berg) langs de maasvallei (incl. Julianakanaal) in de historische dorpskern van Elsloo. Het Rijksmonument is vanuit diverse hoeken al in de verte zichtbaar.

F

Frans Osmix

Schippers kerk 1863