Firezone

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Eindhoven, Netherlands

Gas station

Firezone Reviews | Rating 3,4 out of 5 stars (8 reviews)

Firezone is located in Eindhoven, Netherlands on Boutenslaan 34. Firezone is rated 3.4 out of 5 in the category gas station in Netherlands.

Address

Boutenslaan 34

Phone

+31402517213

Open hours

...
Write review Claim Profile

W

Willem Van der Land

Wat een gedoe. Geen euro95 beschikbaar bij twee pompen. Nog nooit meegemaakt zoiets. Kom ik nooit meer. Verloren tijd en geen brandstof.

S

Sieuwe Maas

Goedkoop en snel tanken. Meer hoef je hier niet over te zeggen. Omdat het aan de ring ligt, kom ik er vaak langs. Tanken kost dan maar een paar minuten.

C

Charlene Antonius

Wat een slecht tankstation! 3 pompen gaven geen euro95 en 98 meer want dat was blijkbaar op, super onhandig want er waren meerdere auto’s en dan moet je met z’n allen dus gaan verrijden om net bij die ene pomp te gaan tanken die het wel doet. Heel irritant!

G

guus van der Hoorn

Met korting tanken

S

Skull Naat

Aardig druk meestal. Marin klantvriendelijk geheel. De prijzen lopen aardig op. Of in ieder geval kunnen ze best oplopen. Daarnaast is het geheel goed verzorgd en de stoep is goed geveegd. De prijzen zijn alleen een beetje ielig aangegeven en het dak Lekt. De vloer voelt erg glad aan en de balie is 4 CM te laag. Oh wacht nu ik het zo bekijk is het toch vier en halve centimeter. En tevens is het verboden hier met skiën voor te bewegen of snowboard. Rolschaatsen worden gedoogd. Je moet tijgers aanlijnen af getrainde leguanen worden achter de balie niet getolereerd. Tamme kastanjes woorden daarentegen juist wel getolereerd

W

Wouter Post

Vaak erg voordelig om hier te tanken. Ik merkte wel op dat ik bij het tanken het pistool schuin moest houden anders sloeg hij direct af, bij andere stations heb ik hier geen last van.

A

Ary van Baalen

Meestal scherpe prijzen. Uitsluitend afrekenen via betaalautomaat.

D

david vlijmincx

Makkelijk en snel tanken maar niks bijzonders