ROC A12

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Ede, Netherlands

a12.nl
School· Adult education school· Education center· Educational institution· Vocational school· Education Management

ROC A12 Reviews | Rating 3,1 out of 5 stars (8 reviews)

ROC A12 is located in Ede, Netherlands on Reehorsterweg 80. ROC A12 is rated 3.1 out of 5 in the category school in Netherlands. ROC A12 heeft een breed aanbod van (mbo)-opleidingen in voltijd en deeltijd in de richtingen Zorg & Welzijn; Horeca, Recreatie, Toerisme & Wellness; Handel, Economie & Administratie; Techniek & Technologie, ICT, Beeld & Geluid en Veiligheid & Sport. Ook biedt ROC A12 cursussen, (maatwerk)trainingen en opleidingen afgestemd op bedrijfsleven en (zorg)instellingen. ROC A12 is een Regionaal Opleidingen Centrum met vestigingen in Arnhem, Barneveld, Ede, Huissen, Velp, Veenendaal en Wageningen. Kijk voor al het aanbod MBO, Volwasseneneducatie & Bedrijfsopleidingen op www.a12.nl.

Address

Reehorsterweg 80

Phone

+31318455500

Company size

501-1000 employees

Headquarters

Ede, Gelderland

Open hours

...
Write review Claim Profile

R

Rina Wynjeterp

Duidelijk en proffeciele antwoorden op al je vragen. Vriendelijke mensen en altijd behulpzaam.

F

fatguylungs

Mensen halen op mbo 4 hun diploma, terwijl ze niet eens het niveau van mbo 2 Engels aankunnen (bijvoorbeeld) Lachwekkend, maar ook om te janken, belachelijk. Wat heb ik dan aan mijn papier, als iedereen deze kan behalen.

B

Blacka M

Niet eens een ster waard, ik had van mijn vrienden al gehoord dat het niet zo'n top school was maar dacht dat het niet zo erg kon zijn. Ik raad je aan om gewoon naar een andere school te gaan, twijfel er niet eens over om hier te gaan studeren!

R

Roy ten Broeke

Mooie school met technische opleidingen en veel ontplooiingsmogelijkheden voor de studenten

Y

Yazan Salhane

Os een heel goede school

B

Bert Harteman

Ik heb hier enkele jaren geleden mijn mz4 diploma behaald. Ik heb het als zeer positief beleefd. Goede scholing, fijne docenten en duidelijke communicatie.

N

Nick IJkhout

echt een slechte school grootste fout ooit om hier naartoe te gaan alles is super slecht geregeld

C

Cinestry Rozar

Super slechte communicatie tussen leraren. Zeer frustrerend. Veel loze beloftes die nooit worden nageleefd. De school heet overigens nu 'Dulon', ze wouden misschien van het slechte imago van het ROC A12 af? Maar goed, het is nog steeds een even slechte school.