Deventer, Netherlands
Essenstraat 2B
$$
+31 570605373
N/A
DeliveryIn-store pick-upIn-store shopping
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance
Ben te vreden over de ontvangst als klant in deventer filiaal. We kregen goede product informatie. Leg service is ook goed netjes en snel gelegd. Maar wat ik wel miste was dat we wel flesje onderhoudt mee kregen voor onze nieuwe pvc vloer maar niet werd verteld waarmee je het beste dagelijks kunt reinigen de wax is maar voor 1x per 3 maand. En vond jammer dat de leg service niet de restafval na het leggen mee nam. Ze hadden oms verteld dat het niet meer mocht. Voor de rest ben ik zeer tevreden!!
like
Toen we vorige week kwamen kijken voor een vloerkleed, zagen we in de winkel een restpartij (opop) vloertegels staan: 1,50 per stuk, 5,99 per m2. Vandaag teruggegaan om 100 tegels te halen. Bleek de prijsaanduiding veranderd (met een stift) in: 5,99 per stuk. Kan gebeuren, hebben ze vorige week blijkbaar een fout gemaakt. Ik spreek de verkoper erover aan. In plaats van toe te geven dat er een foutje is gemaakt, ontkent hij keihard dat er iets is veranderd en dat tegels altijd per stuk worden geprijsd. Dat zou ik als klant toch moeten weten. Als ik erop wijs dat het prijskaartje met de hand is aangepast loopt hij weg. Zelden zo’n botte verkoper meegemaakt. Het vloerkleed gaan we elders halen.
2.80 mtr Tapijt “Magnum” met rubber achterkant gekocht en zelf gelegd. Kwam er tijdens leggen achter dat er kleurverschil in zat.....alsof verf op was in de verticale strepen waardoor een lichtere vlek die steeds dunner werd en weer verdween. Na belletje kon men niks voor ons betekenen omdat er al in gesneden in was....ook geen 10 % korting achteraf wat ik zelf voorstelde. Ik heb er foto’s van gemaakt maar moet eerst weer wat daar kopen om evt een korting te krijgen zei de dame v d winkel. Dat was ik echter niet van plan. Dit stuk tapijt was nl net het laatste stuk vloerbedekking wat we nodig hadden na de verbouwing. Beetje jammer. Ik laat het nu maar liggen omdat het toch maar de gang is. Dus let op kleurverschil als u nieuw tapijt koopt. Productiefoutje..
Prima service, ook nadat alles is gelegd.
Zeer positieve ervaring. Top service en vriendelijk personeel. Zeker een aanrader!
Deli
The best companies in the category 'Deli'