Jumba

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Delft, Netherlands

jumba.nl
consultant· Real Estate· Real estate consultant· Electronics & Technology· Internet & Software· Web Collaboration Platform

Jumba Reviews | Rating 3,7 out of 5 stars (7 reviews)

Jumba is located in Delft, Netherlands on Informaticalaan 5. Jumba is rated 3.7 out of 5 in the category consultant in Netherlands. Jumba.nl is de digitale spiegel van de woningmarkt. Misschien ben je toe aan een volgende stap op de woningmarkt, misschien zit je prima in jouw huidige woning. Of misschien wil je gewoon graag inzicht in alle informatie over koopwoningen, buurten, woningwaardes én onafhankelijk advies op één plek. Dat kan met Jumba! Wij werken aan een toegankelijke, transparante en begrijpelijke woningmarkt. Volledig inzicht in alle belangrijke factoren, snel en gemakkelijk contact, zelf koop en verkoop regelen en een specialist inschakelen wanneer jij dat wilt. Op die manier heb je zelf de regie, in welke woonfase je ook zit.

Address

Informaticalaan 5

Company size

1-10 employees

Headquarters

Delft, Zuid Holland

Founded

2016

Open hours

...
Write review Claim Profile

A

Alexander van Kooten

Geweldig initiatief! Eindelijk een open woonplatform dat er is voor in het belang van de consument. Ik kan zelf met mijn eigen woning aan de slag, kijken hoe populair mijn huis is en eenvoudig zaken aanpassen naar mijn zin. Contact met andere gebruikers is simpel en vertrouwd in mijn optiek. Echt een platform waar we met z'n allen al lang op hebben gewacht als je het mij vraagt!

R

R B

Wat vreemd dat de huizenprijzen anders zijn dan andere vergelijking sites. (ten nadele dan). Wanneer je huispedia checkt komen er hele andere bedragen naar boven.

W

W Heik

Leuk om de interesse in je woning te kunnen pijlen. Goed initiatief!

E

Erik NachtKruipert

Hoezo we schenden geen privacy rechten. Deze site maakt grove inbreuk. Het programma Radar heeft er al aandacht aanbesteed. Zelfs Google en het Kadaster gaan onderzoek doen. Schande dat iemand kan flikken en dat wij, de mensen die dit echt niet willen, moeite moeten gaan doen om hun huis van deze site af te krijgen. ECHT SCHANDE!!!! Ze moeten zich schamen.

M

Maarten De Jonge

Gemakkelijk en snel zelf je woning te koop zetten en een makelaar als je niet verder komt.

H

Hesly Bentvelsen

Overzichtelijk woningplatform. Makkelijk verschillende koopwoningen gevonden. Aanrader!

F

Frits de Jong

Leuk aanbod!