Bunnik, Netherlands
Provincialeweg 1
N/A
+31 306590066
Wheelchair-accessible car parkWheelchair-accessible entrance
Ik heb al jaren met al mijn verzekeringen, persoonlijk en zakelijk, via Lammers. Edwin is altijd bereikbaar en neemt de tijd om je een goed persoonlijk advies te geven! Denkt mee en vaak ook 2 stappen vooruit, is duidelijk in zijn uitleg en onderbouwing van zijn advies en vooral zeer vriendelijk!! Al met al erg tevreden en zeker aan te raden als je een adviseur zoekt!
like
Ik heb mijn verzekeringspakket afgesloten bij Adviescentrum Lammers en ben hierbij erg goed geadviseerd. Inmiddels ben ik al jaren klant en kan ik ze altijd goed telefonisch en per mail bereiken voor mijn vragen. Door deze positieve ervaring heb ik recentelijk ook mijn hypotheek afgesloten bij Adviescentrum Lammers. Hierin ben ik van A t/m Z meegenomen in het gehele proces en heeft Edwin ons op een prettige manier geholpen de meest bij ons passende hypotheek uit te zoeken.
Geholpen door Edwin: heel fijn gesprek. Heel open. Goede service en goed advies. Denk dat dit het soort contacten zijn dat je als klant met regiobank wilt hebben. Ik heb hem overigens dus ook als regiobank vertegenwoordiger gesproken, niet als klant van zijn financieeladviesbureau.
Wtf zijn die openingstijden ik werk gewoon heur! .
Deli
The best companies in the category 'Deli'