Breda, Netherlands
Spinveld 36
N/A
+31 765493905
DeliveryIn-store pick-upIn-store shopping
Wheelchair-accessible entrance
Heel goede service ! Wij hadden steenstrips besteld en er waren enkele gebroken tijdens het transport en wij hebben meteen nieuwe ontvangen. Ze reageren ook snel via mail en volgen goed op. De steen strips zijn ook heel mooi van kleur. Wij zijn heel tevreden.
like
Koop hier je tegels niet. Kleur wijkt af als dag en nacht. Je hoopt zandgele tegels te kopen en krijgt een totaal andere grijze variant. Bel je ze op zeggen ze ja in de algemene voorwaarden staat dat de kleur kan afwijken. Anders verkoop je een gele tegel en lever je een grijze uit... Ja stond in de voorwaarde... Oftewel waardeloos. Geld terug geven doen ze niet aan en oplossingen bieden ook niet. Ja had je het maar niet op de muur moeten plakken. Helaas waren de eerste rij tegels goed van kleur en daarbij te weinig om het gehele kleuren pallet te zien. Ook vond ik na 15 minuten over de schouder mee kijken van de tegelaar dat hij het verder zelf af kon. Tot ik later keek en het enorme kleurverschil zag. Waardeloos bedrijf en wilt niet mee helpen. Badkamer muur verpest... Ik moet nu mijn rechtsbijstand inschakelen. Ik wil mijn geld terug geld voor herstel en de juiste tegels.
Vrijdag kontakt gehad met dhr jansen van dit bedrijf. Gewoon heel erg in de maling genomen. Gewoon voorgelogen. Zo ga je niet met mensen om. Vandaag naar breda gereden... Aanhangwagen gehuurd... Tank vol gedaan... Oppas geregeld voor de kinderen... Er zouden volgens dhr jansen van woon- discounter ongeveer 10 vrijstaande badkuipen op voorraad staan.... Bij aankomst bleek er maar 1 te staan en die is rijp voor de kliko. Ik gevraagd naar dhr jansen om hem te kunnen spreken..... Van allerlei smoezen maar jansen was niet thuis..... Wij weer 2 uur terug kunnen rijden.... Heel erg teleurgesteld natuurlijk. Zeer slechte zaak dit. Zo ga je niet met mensen om volgens mij. Lieve mensen niet in zee gaan met dit bedrijf. Echt niet doen!!!!
heel goedkoop en leuke bedrijf!
Goede service, vriendelijk personeel en snelle levering van onderdelen douch wand. Dit viel nog onder de product garantie die ze geven van 5 jr. Niks geen gezeur erover het werd gewoon geregeld. Bedankt met vriendelijke groet, Henk Jan Kraaij
Zeer goede services, zelfs maanden nadat ik een product heb gekocht. Ik miste en onderdeel en een stopkraantje lekte, per omgaande nieuwe opgestuurd gekregen.
Twee foam kussens besteld, deze roken sterk naar schimmel. Iets wat nare gevolgen voor je gezondheid kan hebben als je daar langer aan blootgesteld bent. De reactie van de woon discounter was dat ze deze klacht nog nooit hadden gehad en daarmee was voor hun de zaak af. Schandalig en onbehoorlijk naar de klant. Geen zaken mee doen.
ZEER SLECHTE SERVICE !!!! De waskom (showmodel) die ik voor 37.50 via internet bestelde is de dag NA mijn bestelling blijkbaar in de winkel aan een ander verkocht. Krijg van Renate doodleuk te horen dat ik dan maar 37.50 moet bijbetalen voor een zelfde model uit de doos..... Ik heb gevraagd voor water bij de wijn, was onmogelijk. Omdat Renate zelfs zo'n simpele service niet wil leveren heb ik m'n hele bestelling van -500 maar helemaal afgezegd.
Deli
The best companies in the category 'Deli'