Proeflokaal01

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Borculo, Netherlands

proeflokaal01.nl
Restaurant

Proeflokaal01 Reviews | Rating 4,4 out of 5 stars (8 reviews)

Proeflokaal01 is located in Borculo, Netherlands on Het Eiland 1. Proeflokaal01 is rated 4.4 out of 5 in the category restaurant in Netherlands.

Address

Het Eiland 1

Phone

+31 639122492

Service options

Outdoor seatingTakeawayDine-in

Amenities

Bar on siteToilets

Accessibility

Wheelchair-accessible car park

Offerings

AlcoholBeerCoffeeLate-night foodSmall platesSpiritsVegetarian optionsWine

Open hours

...
Write review Claim Profile

C

Coen van Zadelhoff

De Sufferd met bitterballen, heerlijk. Daarna hertenbiefstuk als hoofdgerecht met een regionale rode wijn, die verrassend goed smaakte. 1e terrasborrel/diner was zonder meer goed. Succes met het weer opstarten van jullie Proeflokaal. Tot de volgende keer op het terras.

G

Gerrit Aalderink

Leuk opgezet terras, verschillende lokale bieren en wijnen,. Menukaart 4 menu's en een daarvan vegetarisch. Bediening goed en aardig, konden veel over verschillende bieren vertellen. Een echte aanrader.

J

Jan Krooshof

Gezellig met vrienden een lekker biertje drinken en daarbij ook een heerlijk hapje eten.

A

Anne-Marie van Huffel-de Graaf

Lekkere bieren, lekkere Proeflokaal01Burger! En dat Corona-proof.

N

Nick Jonker

Geweldig eten. Het menu is iets aan de kleine kant, maar dat zorgt er voor de de gerechten die ze hebben met veel kennis en zorg bereid worden. Het pand zelf is ook zeer sfeervol en gezellig. Een echte aanrader als je in de buurt bent.

C

Coby Bakker

Heel erg fijne ontvangst. Lekker gezeten. Veel info over bieren. En heerlijke bitterballen gegeten. Hier kun je prima verblijven ook met coronaregels.

L

Laura Folkerts

Absoluut het mooiste plekje van de Achterhoek,wat een uitzicht en wat een gastvrijheid! Gastheer/eigenaar Roland en zijn vader doen er alles aan om je het "verwen-gevoel" te geven! De passie spat eraf! Kom je lekker "bieren"? Prima! Wil je blijven eten? Geen probleem! Er staat een robuuste hamburger, entrecote, zalm op de kaart, voor zeer toegangelijke prijzen!! Klein detail: we misten de voorgerechten: zet er een lekkere carpaccio en/of tonijnsalade/soepje of zo bij. Dan hadden we ook het voorgerecht nog besteld, en hadden we jullie 6 sterren gegeven!!! Tot snel, we komen zeker terug op jullie fantastische terras!

T

Take Amsing

Sfeervolle locatie, maar het eten was helaas deze keer niet zo goed. Hadden goede berichten gehoord, maar kregen een flinterdunne rib eye steak die wat doorbakken en droog was.