N/A
+48723270723
Nice camping on the shore of a beautiful and peaceful lake. The houses are all new.
like
Extra
Sun is always shinning here
Byłam na początku listopada w ramach przystanku w trasie. Od głównej drogi duży parking z bezpośrednim wejściem na ścieżkę wokół widocznie dobrze utrzymanego stawu. Miejsce spacerowe doskonałe. Kaczki, woda, szum strumyka, piękny krajobraz. W tle widziałam zagospodarowaną plażę więc latem zapewne oblegane miejsce, bo odpoczynek przedni
Pięknie. Cisza spokój.domki jak i obsługa cudowne . Polecam z całego serca !
Bardzo ciekawe miejsce na odpoczynek. Latem nad wodą. Innymi porami roku w nowiutkich, wysokiej klasy domkach. Moim zdaniem brakuje przy domkach altany do spędzania czasu przy ognisku. Potrzebny jest większy plac zabaw. Należy pamiętać że na miejscu jest wypożyczalnia rowerów. Zbyt krótko działające punkty gastronomiczne przy kąpielisku. Może warto pomyśleć o restauracji z rybą i polskimi daniami. Warto też umieścić że dwie mobilne przebieralnie. WC i przebieralnia stacjonarna działają bez zarzutu. Powinni się nieco powiększyć plaże. Warto zrobić odpływ od pryszniców. Brak zniżek z kartą dużej rodziny. Przy zamknięciu wyjście z kąpieliska jest tylko przez recepcję, co jest dość sporym kłopotem patrząc z punktu osoby, która niesie całodniowy sprzęt do odpoczynku na plaży. Jest opieka ratowników. Za to zbyt mała ilość miejsc parkingowych.
Super miejsce do wypoczynku, ośrodek nad stawami poprostó rewelaja
Naprawdę fajne miejsce na wypoczynek, duża plaża, prysznice, brodzik dla dzieci ze ślizgawkami, do jedzenie to co wszędzie pizza (całkiem dobra, dobre ciasto), kebab, knysza, zapiekanki, lody (dobre i duże porcje). Jedyne czego bym się czepiał to ratownicy, którzy moim zdaniem sa źle rozstawieni (jeden powinien być na środku kąpieliska drugi na pomoście) O oni wszyscy siedzą na skarpie po jednej stronie (i gatka szmatka) citekawe czy w ogóle widzą, co się dzieje po stronie pomostu (pod słońce)
Deli
The best companies in the category 'Deli'