Best, Netherlands
Raadhuisstraat 278
N/A
+31 499372088
Jan is voor ons actief geweest als aankoop- en verkoop makelaar. Dit heeft hij op een bijzonder professionele wijze aangepakt. Hij maakt samen met zijn opdrachtgever een plan en werkt conform het plan. Top!. Jan is zeer betrokken bij het proces en 'altijd' bereikbaar voor zijn klant. De samenwerking tussen hem en ons is uitstekend geweest.
like
Jan Hilverda weet wat ontzorgen is. Hij regelt wat geregeld moet worden en betrekt mij er als koper/verkoper precies op het goede moment bij. Zowel bij de aan- als verkoop van mijn huis ben ik zeer tevreden over dus én het technische resultaat én de manier waarop dat tot stand is gekomen.
Jan Hilverda was de verkopend makelaar van Johan Frisopark 43, Best. Hele fijne samenwerking; Open, eerlijk, direct, adviserend en tegelijkertijd rekening houdend met mijn wensen. Resulteerde dus in een snelle verkoop van het pand. Zowel verkoper als koper helemaal tevreden.
Top makelaar!!! Komt afspraken na, duidelijk, recht door zee, maakt tijd voor zijn klant!!
Goed advies voor zowel aan- als verkoper. Markt onderscheidend door een goed plan van aanpak. Inzichtelijke en goed overwegende adviezen.
Maandag 14 oktober heb ik contact met de makelaar opgenomen voor een bezichtiging aan een door hem aangeboden woning. Tijdens dit telefoongesprek werd mij mede gedeeld dat de woning al 6 maanden geleden is verkocht. Met mijn vraag waarom deze dan nog werd aangeboden op zijn eigen site kreeg ik geen antwoord. Nu 5 dagen later staat hij nog steeds te koop. Wat is dit voor beleid?? Helaas bent U niet aangesloten bij de NVM.
Jan Hilverda was de verkopend makelaar van de woning die wij hebben gekocht. Wij waren echt prettig verrast bij de bezichtging van de woning. Een echte makelaar die alles wist te vertellen over de woning. We hebben veel bezichtigingen gedaan maar nog nooit zo een fijne makelaar getroffen. In de onderhandeling was hij wel standvastig, vervelend voor ons maar ja uiteindelijk was hij ook de makelaar van de verkopers die daardoor de beste prijs voor hun woning kregen. Als ik mijn huis ooit zou verkopen zou ik willen dat hij het voor me verkoopt.
Wat een irritante benaderwijze om willekeurig bij mensen een brief in de bus te stoppen met het verzoek hen huis te verkopen!
Deli
The best companies in the category 'Deli'