N/A
Жахливий стан, особливо пішохідних зон. Треба уважно дивитися під ноги, щоб не потрапити до великих дірок, яких досить багато.
like
місце мальовниче, але щось потрібно робити з регулюванням авто руху, бо це просто якійсь жах.
Красиве місце. Але до чого тут назва \міст Бена\ зрозуміти не можу...
Гарне місце, особливо взимку
Часто потрапляю тут в тягучку.
)
Красиво
Цікаве
Deli
The best companies in the category 'Deli'