Barneveld, Netherlands
Langstraat 74
$$
+31342491374
N/A
Very nice and cosy place. Had a nice goat cheese sandwich and staff was very pleasant. Also she spoke English, which was good for me.
like
En weer hebben we thuis genoten van het heerlijke eten van Jesse. De tartaar, en de soep sprongen er wat mij betreft uit. Maar ook de sprankling wijn was heerlijk
Vorige week heb ik hier met mijn ouders ontzettend lekker gegeten. Mijn moeder is vegetarisch en die heeft ook heerlijk gegeten, er werd duidelijk navraag gedaan over wat ze precies wel en niet at. Heel fijn dat er tijd werd genomen om over de ingredienten geinformeerd te worden! Assia bediende ons, veel kennis over de wijnen en verzorgde ons een top bijpassend wijn arrangement. Alles was gewoon super, wij komen zeker terug en raden jullie bij iedereen aan. Bedankt voor de fijne avond!
Wij hebben nu al een paar keer de Culibox thuis laten bezorgen. De bereiding afronden kan iedereen en de smaak is geweldig, vooral de biefstuk. Ietsje meer groente zou wat mij betreft wel mogen.
Al eerder daar gegeten vlak voor de corona sluiting. Vandaag dan de culibox uitgeprobeerd. Wat een smaken. Heerlijk! Mijn bord zag waarschijnlijk niet zo eruit als in het restaurant, maar wat was het goed. Duidelijke stappen erbij om je bord met gemak erbij op te eten. Ga zo door!
Verrassend goed gegeten. Porties waren prima. Leuke gastheer die zorgde voor een uitmuntende sfeer. Hij liet verschillende wijnen proeven, als je twijfelde wat je wilde. Aanrader om eens lekker uiteten te gaan voor een prima prijs. Op Heerlijk.nl kun je nog korting scoren ook:)
Top tent. We hebben hier heerlijk gegeten nu het weer kan. Heerlijke en creatieve gerechten. De inrichting volgens de regels, helemaal goed. In de afgelopen periode ook paar keer een bezorgmaaltijd thuis mogen bereiden. Is ook super. Kortom een aanrader.
Wat een leuk restaurant! Leuke, gezellige inrichting, attent personeel en heerlijk gegeten. Het 5 gangen verrassingsmenu was top (al was het wel een beetje jammer dat we op de eerste gangen best lang -minstens 50 minuten- moesten wachten.) en het bijpassende wijnarrangement goed gekozen. Als je dan ook nog heerlijk grappen kunt maken met de tafeldame en samen hartelijk kunt lachen dan heb je zomaar een topavond. Ga mensen!
Deli
The best companies in the category 'Deli'