Plus Magazine

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Baarn, Netherlands

plusonline.nl
Publisher

Plus Magazine Reviews | Rating 2 out of 5 stars (8 reviews)

Plus Magazine is located in Baarn, Netherlands on Amalialaan 126H. Plus Magazine is rated 2 out of 5 in the category publisher in Netherlands.

Address

Amalialaan 126H

Phone

+31 356925210

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

D

Daniel s

They keep on sending letters/mail to an address they know does not belong to the addressed person..

J

Jan v.eijk

al drie jaar geef ik door dat ik geen post hoeft te ontvangen op mijn adres, degene die hier voor mij woonde is namelijk al drie jaar dood, en toch blijven jullie sturen

N

Nico Vonder

Mijn moeder is een klein poosje lid geweest maar blijven mailings sturen om abonnees te werven. Op een hinderlijk manier. Geen abonnement afsluiten bij Plus.

R

Rob

Ik ontvang al jaren post van plus magazine voor de vorige bewoonster, ondanks meerdere malen het verzoek hiermee te stoppen.

J

Jordy vD

Vorige bewoonster is zeker al vijf jaar geleden verhuisd naar een onbekend adres maar wij blijven deze rommel in haar naam ontvangen. De pen is handig, de rest gaat regelrecht de papierbak in.

Y

Yvonne van Tiel

Ik heb niet om een blad gevraagd dat word zomaar toe gestuurd ik ben ook niet van plan om te betalen als er meer bladen komen wie denken ze wel dat ze zijn om ongevraagd je bijna te dwingen om een abonnement te nemen hierbij dus IK WIL GEEN BLAD MEER ONTVANGEN

P

Patrick Baas

Woon al 8 jaar op een hele fijne plek. De vorige bewoonster is al zeker 9 jaar weg van dit adres en inmiddels zeker overleden. Maar krijg nog steeds post van deze firma op haar naam.

A

Annemarie van de Bunt

Hoe vaak moeten wij bericht sturen om aan te geven dat de geadresseerde is overleden? Al ruim 3 jaar hier mee bezig. Via post, een tijd geleden via facebook. helaas worden deze berichten gewoon verwijderd zonder er op te reageren. Nu probeer ik het hier. maar de confrontatie voor mijn vader en voor ons wordt nu heel erg vervelend! UPDATE aangezien ik niet kan reageren op jullie antwoord: Inmiddels het postfilter ingevuld, echter lijkt me dat jullie de gegevens ook moeten verwijderen uit jullie bestand anders blijft er post komen. Niet te spreken over jullie wanbeleid, niet eens een excuus!