Online cursus Gebarentaal

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Arnhem, Netherlands

online-cursus-gebarentaal-12communicate.business.site
Learning center

Online cursus Gebarentaal Reviews | Rating 4,8 out of 5 stars (8 reviews)

Online cursus Gebarentaal is located in Arnhem, Netherlands on De Pas 90. Online cursus Gebarentaal is rated 4.8 out of 5 in the category learning center in Netherlands.

Address

De Pas 90

Phone

+31263272518

Open hours

...
Write review Claim Profile

M

Marloes Vervoorn

De passie straalt van de lessen af. Een bevlogen docent, wat geniet ik van de online lessen. Tijdens mijn eerste online les had mijn computer kuren. Tom heeft met engelengeduld mee gekeken waar het mis liep. Na een half uur proberen samen besloten de les te verzetten. Ik mocht niet betalen voor deze keer, wat een goede service

R

Ronald Ligtenberg

Tom is een prettig persoon om mee samen te werken. Enthousiast, open en altijd in mogelijkheden denkend. Staat open voor kritiek en denkt contstant mee over vernieuwing.

E

Egon van Hulst

Een fijne maar vooral duidelijke cursus. Deze is erg overzichtelijk waardoor je het makkelijk oppakt Ook de omgang met de (doven) docent is erg prettig.

S

Sander Schot

Echt een enorme aanrader. Tom combineert duidelijkheid en veel plezier tijdens de les voor een optimale leeromgeving. Ik denk er met veel genoegen aan terug!

A

Angelique Van Betuw

Geweldig om te leren "praten met je handen. Super ervaring. Zeer laag drempelig. Toffe filmpjes met duidelijke uitleg. Dankjulliewel!

L

Lucie Berkhout

Via Cultureelcentrum Rozet in Arnhem heb ik de basiscursus NGT online gevolgd.De zes lessen gaven een goed beeld van de werkwijze van Tom en André, de tolk. De mogelijkheid om e.e.a. te herhalen werd mede mogelijk door de opnames van de online lessen.Thuisstudie is noodzakelijk want niet alle gebaren zijn makkelijk te onthouden. Het huiswerk was pittig. De communicatie via email of whatapp was goed. Ik vermoed dat het makkelijker is om de studie "fysiek" te doen. Het was heel leuk om op deze manier een indruk te krijg van de cursus.

T

tzummetje1

Wil je van gebarentaal proeven dan is de cursus van Tom een uitstekend en supergezellig uitgangspunt. Je moet voor zelfstudie wel echt de tijd nemen. Hanny

A

Anton Verkooijen

Tom is altijd erg enthousiast en prettig om mee te werken! Als je wilt starten met gebarentaal is dit zeker een aanrader.