Arnhem, Netherlands
De Pas 90
N/A
+31263272518
De passie straalt van de lessen af. Een bevlogen docent, wat geniet ik van de online lessen. Tijdens mijn eerste online les had mijn computer kuren. Tom heeft met engelengeduld mee gekeken waar het mis liep. Na een half uur proberen samen besloten de les te verzetten. Ik mocht niet betalen voor deze keer, wat een goede service
like
Tom is een prettig persoon om mee samen te werken. Enthousiast, open en altijd in mogelijkheden denkend. Staat open voor kritiek en denkt contstant mee over vernieuwing.
Een fijne maar vooral duidelijke cursus. Deze is erg overzichtelijk waardoor je het makkelijk oppakt Ook de omgang met de (doven) docent is erg prettig.
Echt een enorme aanrader. Tom combineert duidelijkheid en veel plezier tijdens de les voor een optimale leeromgeving. Ik denk er met veel genoegen aan terug!
Geweldig om te leren "praten met je handen. Super ervaring. Zeer laag drempelig. Toffe filmpjes met duidelijke uitleg. Dankjulliewel!
Via Cultureelcentrum Rozet in Arnhem heb ik de basiscursus NGT online gevolgd.De zes lessen gaven een goed beeld van de werkwijze van Tom en André, de tolk. De mogelijkheid om e.e.a. te herhalen werd mede mogelijk door de opnames van de online lessen.Thuisstudie is noodzakelijk want niet alle gebaren zijn makkelijk te onthouden. Het huiswerk was pittig. De communicatie via email of whatapp was goed. Ik vermoed dat het makkelijker is om de studie "fysiek" te doen. Het was heel leuk om op deze manier een indruk te krijg van de cursus.
Wil je van gebarentaal proeven dan is de cursus van Tom een uitstekend en supergezellig uitgangspunt. Je moet voor zelfstudie wel echt de tijd nemen. Hanny
Tom is altijd erg enthousiast en prettig om mee te werken! Als je wilt starten met gebarentaal is dit zeker een aanrader.
Deli
The best companies in the category 'Deli'