Savitae

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Almere, Netherlands

savitae.nl
Learning center· Trade school· E-Learning

Savitae Reviews | Rating 3,7 out of 5 stars (8 reviews)

Savitae is located in Almere, Netherlands on Anna Pavlovastraat 21. Savitae is rated 3.7 out of 5 in the category learning center in Netherlands. Bij de Eerste Hulp Groep kunt u terecht voor diverse cursussen zoals Eerste Hulp, Eerste Hulp aan Kinderen, BHV, BHV Kinderopvang en VCA. Dit voor zowel In-Company als Open inschrijving. Kijk voor meer informatie op www.eerstehulpgroep.nl of bel 088-6030603

Address

Anna Pavlovastraat 21

Phone

+31886030603

Company size

1-10 employees

Headquarters

Almere, Flevoland

Founded

2008

Open hours

...
Write review Claim Profile

P

Pascal Muijrers

Beste Savitae, Corona tijd en #Savitae gaan niet samen!! Was mooi geweest als jullie daar ook een steentje aan zouden bijdragen. En niet een cursist met dubbele kosten opzadelen om examen te kunnen doen. Als je eerlijk bent en aangeeft dat je door lichte verkoudheid klachten misschien beter niet kan deelnemen aan het praktijkexamen, krijg je een mail van de klantenservice dat je opnieuw kan inschrijven en hiervoor weer het cursus bedrag mag overmaken. I.p.v. de mogelijkheid om het examen 2 weken te verplaatsen. Of een andere coulance regeling om later deel te nemen. Voor mij nooit meer #savitae. Weten alleen maar te schemeren met de richtlijnen van het juridisch loket, maar richtlijnen kan toch ook van af geweken worden maar daar hebben ze nog nooit van gehoord. Dus wil je Nederland veiliger maken, dan niet via deze organisatie blijkbaar. Namens een teleurgestelde kandidaat die graag zijn examen had willen doen.

E

Eva Reijers

positief, ik vond de theorie van te voren al heel duidelijk. maar het is dan toch fijn om de dingen even in de praktijk te kunnen zien. tijdens de cursus heb je toch even kunnen ervaren hoe het is om iemand te reanimeren, zodat je iets zelfverzekerder zult zijn als je het in het echt doet.

A

Anne Lensen

Zaterdag eigenlijk praktijkles voor ehbo cursus maar kan niet doorgaan omdat ik Corona heb. Krijg te horen dat ik niet kan annuleren of wijzigen binnen twee weken. Ongelofelijk dat ik nu weer kosten moet maken. Zullen veel mensen zijn die met lichte klachten toch gewoon naar de les gaan. Kortom kies alsjeblieft een ander bedrijf, deze mensen hebben het niet begrepen!!!!

B

Becky Miedema

positief. Fijne instructeur. Genoeg tijd om te oefenen. In achtneming van de 1.5m.

G

Guus Gijbels

Hoewel de eerste klantenservicemedewerker niet echt meedacht, heeft een andere collega het flexibel opgepakt om een planningsuitdaging mee op te lossen. Communicatiestoring uiteindelijk opgelost en iedereen tevreden.

A

Arjella van Scheppingen

Fijn team om mee samen te werken!

W

Whitney McNair

Ik heb bij Savitae mijn kinderehbo certificaat behaald. Allereerst heb ik fijn contact gehad met de klantenservice, ik kon ondanks de rare corona tijd gemakkelijk mijn cursus verplaatsen, dit was voor hun geen probleem. De cursus heb ik als zeer waardevol ervaren, goede begeleiding gekregen van de instructeur! Ik voel me nu zelfverzekerd in het mogelijk toe moeten passen van eerste hulp. Savitae bedankt!

N

Nadja Lahnstein

Erg veel geleerd van de trainer! Hij heeft veel ervaring en wil zijn kennis graag delen! De praktijk en theorie zijn goed gecombineerd in de training. De trainer geeft je ook de kans veel vragen te stellen.