Almere, Netherlands
Bolderweg 2
N/A
+31 638267345
Perla heeft de uitvaart van mijn moeder vastgelegd. Hoewel het klein en informeel was (buiten op een terras) was Perla tijdens de dienst 'niet aanwezig'. We zijn heel blij met de foto's!
like
Zeer professioneel en goede kwaliteit. Perla laat je er op je best uitzien op de foto's en ze zorgt ervoor dat je je volledig op je gemak voelt. Ik zou haar zeker aanraden!
Ik heb een hele leuke fotosessie met Perla gehad. Nieuwe profiel- en presentatiefoto's die mijn persoonlijkheid en mijn werkgebied naar voren laten komen. In een ongedwongen sfeer in haar eigen studio hebben we verschillende series gemaakt, verschillende setjes kleding en voor verschillende doelen. Kortom; Zij is echt een professional met passie voor het vak en die alles in het werk stelt om je je op je gemak te laten voelen. Dat zie je aan het resultaat van de foto's!
Perla maakte foto's van de uitvaart van onze onverwachts overleden dreumes. De opdracht was dat onze andere dochter van 3 later moest kunnen zien hoe de uitvaart ging en welke rol zij daarin gespeeld had. Dat heeft Perla goed gedaan. Ze volgde ons goed en wij merkten niet eens dat ze aanwezig was (positief dus). Niet alle foto's waren even goed en scherp, maar wij hebben dan ook alle foto's gevraagd en niet alleen de goed gelukte. De prijs van dingen als een fotoboek (240 - 750) vonden wij persoonlijk iets te gortig en we vonden het een beetje belastend dat ze achteraf vroeg of ze foto's mocht gebruiken als promotiemateriaal. Maar begrijpelijk want dit is belangrijk voor een zelfstandig ondernemer. Er was nog een ander puntje maar dat hoeft de wereld niet tot aan het einde der tijden te kunnen lezen. Perla is een enthousiaste fotografe met hart voor haar werk.
Perla heeft ons trouwen vastgelegd op de gevoelige plaat, het resultaat is erg mooi geworden.
Perla maakt mooie foto's. Onze familie fotoshoot was erg goed gelukt. Zeker met kleine kinderen een aanrader! Bedankt voor fijne sfeer tijdens de sessie en prachtige resultaat Perla.
Mocht je als ouder een foto van je pubers willen waar ze zichzelf goed op vinden staan: Perla krijgt het wonderlijk voor elkaar!
Deli
The best companies in the category 'Deli'