Almere, Netherlands
Randstad 22129
N/A
+31 367111011
Snel en perfecte hulp.... fantastisch !!!
like
Altijd weer worden we prima en heel plezierig geholpen, we beleven jullie ook aan iedereen aan
Sinds ik Computerdoc heb ingehuurd, zijn al mijn zorgen voorbij of het nu gaat om mijn computer of als het gaat om mijn telefonie. Ik heb er zelfs spijt van dat ik dit bedrijf niet eerder heb gevraagd om mij te assisteren bij mijn werkzaamheden. De medewerkers zijn zeer servicegericht, zeer snel, zeer adequaat, maakt niet uit hoe laat en wanneer en bovendien altijd vriendelijk en begripvol. Ik kan niet anders dan dit bedrijf ten zeerste aan iedereen recommanderen die ontzorgt wil worden en zich echt geassisteerd wil weten op hun werkterrein. Wat een rust en zaligheid. Bart, Niels en anderen, ik dank jullie. Monique Verdoner van Verdoner Advocatuur
Zonder Computerdoc zou mijn bedrijf niet kunnen groeien zoals het nu doet. Ja, zo 'erg' is het. Ze denken met me mee, denken vooruit waar nodig en staan altijd dirèct voor me klaar. Dat is essentieel voor mij want ik moet voort kunnen. Wat ik ook fijn vind is dat geen enkele vraag een 'domme' vraag is. Ieder zijn vak, niet waar? En dat maakt niet alleen dat het contact prettig is, maar ook dat ik nooit aarzel om ze in te schakelen. Al met al: klantgerichtheid een 10. Vakkundigheid een 10. Snelheid een 10.
Dit werd zeer voortvarend aangepakt waarbij er goed werd gecommuniceerd over de voortgang. Ik zal in voorkomend geval zeker weer een beroep doen op Computerdoc Ik heb Computerdoc benaderd voor de migratie van mijn emailaccount van Live Mail naar Outlook. Peter
Dit bedrijf is voor mij echt een zégen. In de 7 jaar dat ik al klant ben van computerdoc heb ik geen enkele \computerramp\ meer gehad, en een goede nieuwe aankoop bij hen gedaan. En geen computerzorgen. Hun telefonische uitstekende service is nu vervolmaakt met de nieuwe \advanced monitoring\ die de vinger aan de computer pols houdt zodat ik ongestoord kan verder werken ( voor lage kosten !)
Snelle service en echt heel goed geholpen, computer is lekker snel nu
Reageren niet op e-mails.
Deli
The best companies in the category 'Deli'