Computerdoc

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Almere, Netherlands

computerdoc.nl
Computer consultant· Computer service· Software company· IT Services & Computer Repair· Computer repair service· Computer support and services· Website designer

Computerdoc Reviews | Rating 4,8 out of 5 stars (8 reviews)

Computerdoc is located in Almere, Netherlands on Randstad 22129. Computerdoc is rated 4.8 out of 5 in the category computer consultant in Netherlands.

Address

Randstad 22129

Phone

+31 367111011

Open hours

...
Write review Claim Profile

B

Beryl Cameron

Snel en perfecte hulp.... fantastisch !!!

G

Gerda van den Heuvel

Altijd weer worden we prima en heel plezierig geholpen, we beleven jullie ook aan iedereen aan

M

Monique Verdoner

Sinds ik Computerdoc heb ingehuurd, zijn al mijn zorgen voorbij of het nu gaat om mijn computer of als het gaat om mijn telefonie. Ik heb er zelfs spijt van dat ik dit bedrijf niet eerder heb gevraagd om mij te assisteren bij mijn werkzaamheden. De medewerkers zijn zeer servicegericht, zeer snel, zeer adequaat, maakt niet uit hoe laat en wanneer en bovendien altijd vriendelijk en begripvol. Ik kan niet anders dan dit bedrijf ten zeerste aan iedereen recommanderen die ontzorgt wil worden en zich echt geassisteerd wil weten op hun werkterrein. Wat een rust en zaligheid. Bart, Niels en anderen, ik dank jullie. Monique Verdoner van Verdoner Advocatuur

D

Dorine Mobron

Zonder Computerdoc zou mijn bedrijf niet kunnen groeien zoals het nu doet. Ja, zo 'erg' is het. Ze denken met me mee, denken vooruit waar nodig en staan altijd dirèct voor me klaar. Dat is essentieel voor mij want ik moet voort kunnen. Wat ik ook fijn vind is dat geen enkele vraag een 'domme' vraag is. Ieder zijn vak, niet waar? En dat maakt niet alleen dat het contact prettig is, maar ook dat ik nooit aarzel om ze in te schakelen. Al met al: klantgerichtheid een 10. Vakkundigheid een 10. Snelheid een 10.

P

Peter Granade

Dit werd zeer voortvarend aangepakt waarbij er goed werd gecommuniceerd over de voortgang. Ik zal in voorkomend geval zeker weer een beroep doen op Computerdoc Ik heb Computerdoc benaderd voor de migratie van mijn emailaccount van Live Mail naar Outlook. Peter

E

e.m. ijsselmuiden

Dit bedrijf is voor mij echt een zégen. In de 7 jaar dat ik al klant ben van computerdoc heb ik geen enkele \computerramp\ meer gehad, en een goede nieuwe aankoop bij hen gedaan. En geen computerzorgen. Hun telefonische uitstekende service is nu vervolmaakt met de nieuwe \advanced monitoring\ die de vinger aan de computer pols houdt zodat ik ongestoord kan verder werken ( voor lage kosten !)

R

Rixta Vriend

Snelle service en echt heel goed geholpen, computer is lekker snel nu

Y

Yorick van Dijk

Reageren niet op e-mails.