Makanan Indische Specialiteiten

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Breda, Netherlands

makananbreda.nl
Caterer

Makanan Indische Specialiteiten Reviews | Rating 4,7 out of 5 stars (8 reviews)

Makanan Indische Specialiteiten is located in Breda, Netherlands on Epelenberg 2. Makanan Indische Specialiteiten is rated 4.7 out of 5 in the category caterer in Netherlands.

Address

Epelenberg 2

Phone

+31 765141712

Service options

Takeaway

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Open hours

...
Write review Claim Profile

M

Marina Noorhoff

Authentic Indonesian food.

A

Anja Smits

Wij probeerde hun te bellen, omdat op hun website staat dat voor bepaalde gerechten er gebeld moet worden, ligt de telefoon er naast. Volgens dezelfde website kan je ook mailen, dus dat dan maar gedaan (4 dagen later nogbsteeds geen reactie). We zijn langs gegaan, volgens de website openen ze om half 12, we waren er rond een uur of 1, wilde de nasi rames, helaas geen nasi, dit zou nog 15 a 20 minuten duren, hier werd ook een beetje lacherig over gedaan, verder was de vitrine ook nog niet aangevuld, al met al geen goeie ervaring. Zet op je website niet dat je om half 12 open als je om dat tijdstip nog niets aan kan bieden.

D

Drikus de 1e

Heerlijk eten, afhaal. Super aardige mensen.

H

Hans van Wanrooy

Heerlijk gegeten voor een kleine prijs

J

JH K

Echt prima Indonesisch eten. Verse producten en goede smaak. Ik houd van koken, maar Indonesisch eten koken is best bewerkelijk. Makanan is een prima alternatief om een gezonde maaltijd te halen. Ga er zeker vaker komen. Prijs/kwaliteit is uitstekend.

I

Itz me M.

Ze hebben er heel erg lekker eten️

H

Huub Pietersen

Top toko in Breda , wij komen speciaal uit België om uit te halen bij deze toko,dat wil veel zeggen . We komen er vandaag weer aan ,lekkere gerechtjes meenemen hmm hmm. Tot straks. Het is de beste in breda mensen,en ze wegen niet de korrels rijst af. Verd er veel succes. Grt Huub

N

Noortje Mehlbaum

Enak het eten